top of page
Happy preschool child in a park playing with bubbles.

Mezinárodní školce a jeslích

Honey Bunny

Vítejte v

Chcete poslat vaše dítě na výlety, jógu nebo třeba hudbu? Nabídka našich odpoledních klubů je široká.

Naše nově zrekonstruovaná budova se nachází v centru Prahy, jen pár metrů od parku Grébovka.

Nabízíme zápis do školního roku 22/23 pro děti ve věku 1–6 let. Naplánujte si prohlídku ještě dnes.

Happy kids playing in honey bunny preeschool and nursery with their teacher Danielle

Náš přístup

Všichni známe rčení škola hrou. A opravdu. Dobře se u něčeho bavit je ten nejlepší způsob, jak se to naučit. V Honey Bunny se snažíme podpořit přirozenou zvídavost i kreativitu dětí a zároveň posílit jejich nezávislost a sebedůvěru, tolik potřebnou ke zdravému osobnostnímu rozvoji.

Úzká, rodinná atmosféra v naší škole pomáhá dětem cítit se pohodlně, zatímco budou získávat jedny z prvních zkušeností mimo svůj domov. Učitelé se mohou díky malým velikostem tříd zaměřit na individuální potřeby každého dítěte.

 

Víme, že předškolní zkušenost může být stresující i pro rodiče. S radostí proto s vámi budeme spolupracovat na tom, abychom vyhověli všem vašim potřebám i obavám. Každý den s vámi rádi zakončíme důkladnou zpětnou vazbou o tom, jak se vaše dítě celý den mělo, a co vše během něj zažilo.

Letní program 2024

Hledáte zábavné letní aktivity pro své dítě? Nebo jedete na prázdniny a potřebujete krátkodobou péči o děti? Využijte letní program u nás v Honey Bunny. Přidejte se k nám klidně jen na jeden týden, na všech osm týdnů nebo na cokoli mezi tím.

Víc info brzy zde!

Co si myslí rodiče

"Meleana je rodačka z USA a úžasná učitelka s mnoha originálními nápady, jak pomoci dětem růst a komunikovat s ostatními. Děti se s ní rády učí!"

Laure

Kotva 1
bottom of page