top of page

Náš tým

Mezinárodní školku a jesle Honey Bunny založil v roce 2022 mezinárodní pár z České republiky a USA, s cílem vytvářet prostor, který bude podporovat vrozenou zvídavost dětí, a zároveň je vývojově obohatí.

Vše, co jsme se naučili během mnohaletých zkušeností s prací ve školkách po celém světe, jsme začlenili do našeho přístupu zde, v Honey Bunny, abychom vytvořili vřelou, hřejivou atmosféru.

1623413094 (1).jpeg

Meleana Spera

Ředitelka & Učitelka

Meleanina úplně první zkušenost s učením sahá do roku 2011 do speciální školky v New Yorku. V roce 2015 se přestěhovala do Prahy a v práci na základních školách, v jeslích a školkách zde od té doby pokračuje.

 

Pedagogika ji vedla do celého světa – od USA přes Austrálii, Asii a nakonec do Evropy. Po více než 10 letech zkušeností s dětmi je nadšená ze svého nejnovějšího dobrodružství: Honey Bunny, její vlastní školky. 

Fani_edited_edited.jpg

Fani Pantazi

Hlavní učitelka

Fani je nadšená pedagožka pocházející z Řecka se specializací na speciální pedagogiku. Její učitelská cesta začala v roce 2018 po dokončení studia na Makedonské univerzitě. V průběhu let měla Fani příležitost pracovat na různých školách po celém Řecku, včetně soukromých institucí, poutavých letních škol a obohacujících táborů.

 

S certifikátem TEFL a znalostí Braillova písma pro řečtinu i angličtinu se Fani věnuje podpoře inkluzivního vzdělávání a zajištění přístupu k učení pro všechny. Její opravdová vášeň spočívá ve vytváření podpůrného a inkluzivního vzdělávacího prostředí, kde jsou růst a pokrok studentů oslavovány jako zdroje naplnění a inspirace.

IMG-20230326-WA0008_edited_edited.jpg

Muska Kayembe

Hlavní učitelka

Muska absolvovala v roce 2015 dvojobor magisterského sudia zaměřeného na studium angličtiny a psychologie. Později pokračovala v postgraduálním studiu na University of Connecticut v USA. Specializuje se na dětskou vývojovou psychologii a praktické zkušenosti s využitím herní terapie získala jako mentorka Yes pro organizaci Child in Guidance Southern Connecticut.

Poté se přestěhovala do Prahy, kde získala certifikát TEFL a začala pracovat jako rodilá mluvčí angličtiny na českých základních školách. Muska upřímně věří, že děti se nejlépe učí hrou, a proto se snaží každý den ve třídě udělat hravý a zábavný!

Honey Bunny - Photo (1)_edited.jpg

Eszter Perjámosy-Horváth

Hlavní učitelka

Eszter promovala v roce 2017 coby učitelka prvního stupně základní školy a pracovala v maďarském vzdělávacím systému. Po několika letech učení odešla z domova pracovat a cestovat po Skotsku, Itálii a Řecku. Letos se přestěhovala do Prahy, aby začala další kapitolu svého života a vrátila se k učitelské profesi.

 

Specializuje se na umění, dějiny umění a ruční výrobu a ráda tráví čas malováním, kreslením a rozvíjením dalších svých kreativních dovedností. O své znalosti a lásku k uměleckým činnostem se s dětmi vždycky ráda podělí.

Annie DeRose pic.jpg

Annie Derose

Učitelka

Annie absolvovala v roce 2015 bakalářský titul v oboru sociální práce. Vždy měla vášeň pro práci s dětmi. Během studií pracovala s dětmi a rodinami v krizi a nouzi. Po studiích pokračovala rok jako sociální pracovnice v Kalifornii.

V roce 2016 přijela Annie do Prahy, aby získala certifikát TEFL. Pracovala v několika českých mateřských školách a získala zkušenosti s prací s různorodými a vzdělávacími komunitami. Annie byla školena jinými učiteli v Montessori přístupu k výuce. Tuto metodu používá s otevřeností a laskavostí.

 

Annie věří, že je něco výjimečného být součástí procesu učení pro děti. Je úžasné podporovat a vést děti v objevování hrou a komunikací. 

Esra.jpeg

Esra Diren

Učitelka

Esra pochází z Turecka a přestěhovala se do Prahy studovat magisterské studium biomedicíny na ČVUT. Po dlouhém a nabitém programu si dala pauzu a začala se věnovat dětem. Odtud začala její cesta s péčí o děti.


Během svého působení v Praze poskytovala péči o kojence, kojence a děti od čtyř měsíců do šesti let ve více než 20 různých rodinách všech původů a národností. Zatímco trávila čas s dětmi v různých věkových skupinách, rozvinula si kreativní myšlení, schopnosti multitaskingu a vnímavost k potřebám dětí. Vždy ji inspirují kreativní myšlení dětí a ráda s nimi pracuje.

Esra se ráda učí nové věci a hledá nové zkušenosti. Ve volném čase se také ráda aktivně a kreativně věnuje cvičení, meditaci a józe, tanci, vaření a cestování.

Jana photo.jpg

Jana Svobodová

Učitelka

Jana je původem z Chýnova, ale poslední roky žije v Praze. Je certifikovanou chůvou s vysokoškolským zaměřením na umění na Fakultě umění a designu v Plzni.

 

Jana v průběhu let pracovala na různých pozicích v péči o děti, v mateřské škole a na uměleckých pozicích s dětmi od 18 měsíců do 18 let. Je velmi nadšená, že dostane šanci představit nové kreativní nápady našim třídám a zároveň pracovat s námi v Honey Bunny.

upravena.jpg

Viktorie Picková

Učitelka

Viky pochází z Hořic a v roce 2017 se přestěhovala do Prahy, za vysokoškolským studiem v oboru Speciální pedagogika.

 

Od roku 2018 zároveň získává zkušenosti v oboru jako chůva, asistentka pedagoga na základní škole a učitelka děti se speciálními potřebami.

C2BAE7FE-1BDE-4CB4-8ECC-06CEB597AE8F (2)

Marie Pakostová

Učitelka

Marie vždy věděla, že chce pracovat s dětmi. Původem z Prahy začala po promoci hlídat své příbuzné a poté pokračovala v chůvě pro rodiny po městě. Nyní je certifikovanou chůvou a pracuje v jeslích, kde se starají o nejmenší děti od 10 měsíců.

 

Ve volném čase ráda vaří, tvoří, kreslí a tráví čas venku. Ví, že práce s dětmi bude mít vždy v jejím srdci zvláštní místo, a je velmi nadšená, že se připojí k našemu týmu!

MTXX_MH20231209_120737384 (1)_edited.jpg

Daria Sulakova

Učitelka

Daria je původem z Ukrajiny a když tam žila, vystudovala anglickou filologii.

 

Vždy s ní chtěla pracovat děti a je velmi nadšený z možnosti učit se novým věcem a získávat nové zkušenosti.Ve svém volném čase Daria ráda čte, vaří a cestuje. 

colorful-g1e75c0e03_1920.jpg

Tady můžeš být ty

66136474_1363582020457863_4156523199921651712_n_edited.jpg

Naše nová učitel/ka

Hledáme energické, zapálené, kvalifikované a kreativní učitele, kteří jsou připraveni připojit se k našemu týmu a pomáhat našim malým kamarádům učit se a růst.

 

Pokud máte zájem o práci na částečný nebo plný úvazek v naší škole, zašlete prosím svůj životopis a krátkou představovací zprávu na info@honeygrebovka.cz. Těšíme se na setkání s Vámi!

66136474_1363582020457863_4156523199921651712_n_edited.jpg

Ondřej Mazura

Spoluzakladatel

Ondřej pochází ze Žamberka v Orlických horách. Do Prahy se přestěhoval v roce 2011, vystudoval zde pedagogický obor na Univerzitě Karlově, potkal zde Meleanu, a společně pak založili Honey Bunny. 

 

Ve volném čase se věnuje pořádání víkendových akcí a letních táborů pro děti. V současné době pracuje v České televizi a své zkušenosti a vášeň pro video a fotografii přináší do Honey Bunny. Těší se na zachycení krásných okamžiků během školního roku sdílet s vámi.

Připojte se k našemu týmu

bottom of page