top of page

Činnosti

V odpoledních hodinách dětem s celodenním programem rádi nabídneme různé aktivity a kroužky.

iStock-1337478774.jpg
iStock-638677204.jpg

Přírodní klub

Nikdy není příliš brzy dozvědět se, jak krásný a důležitý je svět kolem nás. Náš Přírodní klub vede děti ke zkoumání krás, síly i křehkosti našeho životního prostředí.

Hudba a pohyb

Zahrnutí hodin hudby do našeho týdenního programu má mnoho výhod. Dává dětem prostor k kreativnímu vyjádření, učí je rytmu a přispívá k celkovému rozvoji jejich mozku.

Klub vaření

Vaření je skvělý způsob, jak děti nadchnout pro to, co mají na talíři! Soustředíme se na to, aby všichni při přípravě přiložili ruku k dílu a vše si tak v bezpečném prostředí ohmatali, naučili se základy měření i počítání a poznávali přitom pestrou stravu z různých světových kuchyní.

Lekce jógy

Naše týdenní lekce jógy jsou pro naše děti příležitostí, jak se zabavit a zároveň u toho rozvíjet svou koordinaci a rovnováhu. Představení jógy dětem je skvělý způsob, jak procvičovat zdravé ovládání vlastních emocí a vnímání svého těla i již od útlého věku.

Český klub

Dětský mozek dokáže nasávat jazyky jako houba. V Honey Bunny se proto snažíme prosazovat bilingvní přístup a pomáhat dětem vyjadřovat se také v Češtině. Během tohoto klubu probíráme téma týdne a učíme se o něm za pomocí českého jazyka. Děti tak mají šanci se s češtinou seznámit ve strukturovaném prostředí a začít ji pohodlně používat.

Výlety

Starší skupiny podnikají dvouměsíční výlety, aby prozkoumali vše, co naše krásné město nabízí. Některé z nejvýznamnějších výletů zahrnují muzejní výstavy, návštěvy místních farmářských trhů, knihovny, výlety do zoo, dino parku, na hry, představení a mnoho dalšího.

bottom of page